Skrattstolar provinsarbeten
Valmis
2012-10-25
153611
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
SKRATTSTOLAR, 4 st, gråmmålade,sengustavianska provinsarbeten, omkring 1800
Renoverade, skador, slitage