Gottfrid Kallstenius olja

Gottfrid Kallstenius olja
Gottfrid Kallstenius olja
Gottfrid Kallstenius olja
Gottfrid Kallstenius olja

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Skärgårdslandskap med
tallar, signerad och daterad G. Kallstenius -2?, olja på duk, 94x119 cm

153625

2012-10-21