Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av Gustav V, signerad och daterad Raquet 1915, olja på duk, 50x40 cm

153631

2012-10-21