Stanislaw Zoladz litografi

Stanislaw Zoladz litografi
Stanislaw Zoladz litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Pålsundet "Sandö", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 138/250, litografi, 71x53 cm, oramad

153635

2012-10-23