Olof Hermelin olja

Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): Kanalvy med sjöbodar, signerad O. Hermelin, olja på duk, 34x56 cm

Lagning

153643

2012-10-21