Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, signerad CFB (Carl Fredrik Beurling, mästare i Norrköping 1755-1837), Norrköpings hallstämpel 1789, förgylld och bemålad, 123x47 cm
153655
2012-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här