Spegel Beurling Norrköping

Spegel Beurling Norrköping
Spegel Beurling Norrköping
Spegel Beurling Norrköping
Spegel Beurling Norrköping
Spegel Beurling Norrköping
Spegel Beurling Norrköping

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, signerad CFB (Carl Fredrik Beurling, mästare i Norrköping 1755-1837), Norrköpings hallstämpel 1789, förgylld och bemålad, 123x47 cm

153655

2012-10-21