Gryta med lock i glaserat lergods

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRYTA med lock, glaserat lergods, 18/1900-tal, höjd 24 cm
Proveniens: Granberger Collection

Bränningsdefekter

153656

2012-10-25