Bengt Abrahamsson olja

Bengt Abrahamsson olja
Bengt Abrahamsson olja
Bengt Abrahamsson olja
Bengt Abrahamsson olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): Flustret, Uppsala, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, 95x63 cm

153658

2012-10-23