Bengt Abrahamsson olja
Vollendet
2012-10-23
153658
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): Flustret, Uppsala, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, 95x63 cm