Leszek Piasecki olja

Leszek Piasecki olja
Leszek Piasecki olja
Leszek Piasecki olja
Leszek Piasecki olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIASECKI, Leszek (Polen 1928-1990): Plöjande bonde med hästar, signerad Leszek Piasecki, olja på duk, 61x92 cm

153659

2012-10-23