Bo Larsson litografi

Bo Larsson litografi
Bo Larsson litografi
Bo Larsson litografi
Bo Larsson litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): Vy över Strömmen från Söder, litografi, signerad och numrerad 95/200, 31x53 cm

153660

2012-10-23