Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Kanalbåten vid Julaftons fyr, signerad R. Ljunggren, färglitografi, 27x38 cm

Raderad numrering

153670

2012-10-23