Skål i glaserat lergods

Skål i glaserat lergods
Skål i glaserat lergods
Skål i glaserat lergods
Skål i glaserat lergods
Skål i glaserat lergods
Skål i glaserat lergods

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, FAT, glaserat lergods, 18/1900-tal, höjd 15, diameter 40 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skador

153674

2012-10-25