Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
MOBERGER, Elsa Augusta född Schultz (1879-1978):Utsikt från Skansen mot Strandvägen, signerad E Schultz-Moberger, olja på duk, 43x56 cm
153677
2012-10-23