Elsa Schultz Moberger olja

Elsa Schultz Moberger olja
Elsa Schultz Moberger olja
Elsa Schultz Moberger olja
Elsa Schultz Moberger olja

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MOBERGER, Elsa Augusta född Schultz (1879-1978):Utsikt från Skansen mot Strandvägen, signerad E Schultz-Moberger, olja på duk, 43x56 cm

153677

2012-10-23