Skål tallrikar i glaserat lergods

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL med hänklar, TALLRIKAR, 3 st, glaserat lergods, skålens höjd 7, diameter 22-24 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skador

153678

2012-10-25