Günheim olja

Günheim olja
Günheim olja
Günheim olja
Günheim olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÜNHEIM (1900-tal): Hästar, signerad Günheim, olja på pannå, 22x16 cm

153680

2012-10-23