Urnor vas kanna i glaserat lergods

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNOR, 3 st, VAS med hänkel, KANNA, glaserat lergods, 18/1900-tal, höjd 15,5-19 cm
Proveniens: Granberger Collection

153682

2012-10-25