Kryddställ kannor vaser i glaserat lergods

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRYDDSTÄLL, KANNOR, VASER med hänkel, URNOR, glaserat lergods, 18/1900-tal, höjd 9-22,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skador

153688

2012-10-25