Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS, Carl Harry Stålhane, stengods, brunglaserat, signerad och daterad Stålhane 60, höjd 29 cm
153691
2012-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här