Torsten Hult olja

Torsten Hult olja
Torsten Hult olja
Torsten Hult olja
Torsten Hult olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HULT, Torsten (född 1922): Löpning 1957, signerad Hult, olja på duk, 33x55 cm

153698

2012-10-23