Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska blommor, signerad och daterad K.A Persson -73, provtryck, färglitografi, med dedikation "Till Anders från Kalle"

Fläckar

153707

2012-10-24