Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska blommor, signerad och daterad K.A Persson -73, provtryck, färglitografi, med dedikation "Till Anders från Kalle"
Fläckar
153707
2012-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här