Märta Tynell oljemålning

Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYNELL, Märta (1865-1930): Havsmotiv i månsken, signerad, olja på duk, 64x90 cm

153743

2012-10-26