Skrivbord 1800-talets slut
2012-10-26
153750
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, ek, läderklädd skiva, höjd 78, 135x79 cm
Nyckel saknas, bruksslitage