Skål skulptur i glaserat stengods
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, SKULPTUR, glaserat stengods, Beate Kühn, skulptur i form av en hjärtkammare, båda med varsitt inpressat märke, höjd 9,5 cm
Proveniens: Granberger Collection
Hjärtkammaren med smärre inre krackelyr
153754
2012-10-25