Skål skulptur i glaserat stengods

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, SKULPTUR, glaserat stengods, Beate Kühn, skulptur i form av en hjärtkammare, båda med varsitt inpressat märke, höjd 9,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

Hjärtkammaren med smärre inre krackelyr

153754

2012-10-25