Fredrik Wilhelm Scholander oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHOLANDER, Fredrik Wilhelm (1816-1881): Lärde män i kyrkan, signerad F Schlolander och otydligt signerad, olja på duk, 50x36 cm

153770

2012-10-24