Skål skålfat glaserat stengods Stålhane Rolf Palm

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, SKÅLFAT, FAT, glaserat stengods, en skål och skålfat signerad Carl-Harry Stålhane samt ett skålfat Palm Mölle, höjd 5,5-10,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

153772

2012-10-25