Oljemålning motiv från Nilen

Oljemålning motiv från Nilen
Oljemålning motiv från Nilen
Oljemålning motiv från Nilen
Oljemålning motiv från Nilen
Oljemålning motiv från Nilen
Oljemålning motiv från Nilen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Nilen, bär monogramsignatur samt märkt Nilen 188?, olja på papp, 22x16 cm

153784

2012-11-05