Tekannor skål F.Forslund samt Karin Björquist

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, VÄGGPLAKETT, signerade och daterad F Forslund 1960 resp 1967, SKÅL, signerad Karin Björquist, VAS, John Andersson, TEKANNA, märkt Gustavsberg, höjd 9-17,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

153790

2012-10-25