Tekannor skål F.Forslund samt Karin Björquist
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNA, VÄGGPLAKETT, signerade och daterad F Forslund 1960 resp 1967, SKÅL, signerad Karin Björquist, VAS, John Andersson, TEKANNA, märkt Gustavsberg, höjd 9-17,5 cm
Proveniens: Granberger Collection
153790
2012-10-25