Herman Talvik oljemålning

Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALVIK, Hermann (1906-1984): Norrländskt landskap, signerad Talvik, olja på duk, 29x46 cm

153797

2012-10-24