Hans Hermansson oljemålning

Hans Hermansson oljemålning
Hans Hermansson oljemålning
Hans Hermansson oljemålning
Hans Hermansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMANSSON, Hans (född 1930): Stadsmotiv, möjligen Norrköping, olja på duk, signerad, 36x70 cm

Tryckskada

153801

2012-10-24