Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): "Allmänna gränd utan Gröna Lund Djurgården", signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm

153806

2012-10-24