Matbord Giancarlo Piretti

Matbord Giancarlo Piretti
Matbord Giancarlo Piretti

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, Giancarlo Piretti, Krueger International Inc., USA, formgivet 1974, underrede i aluminium, skiva i jakarandafanér, höjd 74, 192x100 cm

Fanérlagningar på ena sidan, slitage

153807

2012-10-26