Anders Zorn etsning
Closed
2012-10-24
153817
| Sold for | 6 400 SEK |
| Estimate | 7 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Balans - Balance, 1919, signerad Zorn, etsning, 16,5x11,5, Hjert & Hjert 287