Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Vinter vid Hammarby, signerad o daterad Helge Johansson -09, olja på duk, 30x40 cm

Spricka

153845

2012-10-24