Karl-Axel Pehrson oljemålning

Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning
Karl-Axel Pehrson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PEHRSON, Karl-Axel (född 1921): "Dvärgskimra", signerad och daterad KA Pehrson -62, olja på duk. 14x16 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för Bildande Konst "Natur i förvandling" Vår Gård

153864

2012-10-24