Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PEHRSON, Karl-Axel (född 1921): "Dvärgskimra", signerad och daterad KA Pehrson -62, olja på duk. 14x16 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för Bildande Konst "Natur i förvandling" Vår Gård
153864
2012-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här