Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-talets andra hälft, fanerad i valnöt, höjd 106 ,113x57 cm, nycklar finns
Skador, kompletteringar, delvis utbytta beslag
153865
2012-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här