Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-talets andra hälft, fanerad i valnöt, höjd 106 ,113x57 cm, nycklar finns

Skador, kompletteringar, delvis utbytta beslag

153865

2012-10-26