Eric Hallström oljemålning

Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Café i Edsele I", signerad Eric Hallström, olja på pannå, 70x92 cm
UTSTÄLLD/ ETIKETT: Eric Hallströms Retrospektiva, Liljevalchs 1946

153870

2012-10-26