Gustaf Cederström karolin blyerts

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CEDERSTRÖM, Gustaf (1845-1933): Karolin, blyersteckning, skiss till Karl XII:s likfärd, signerad C-m och daterad 11/11 79, 26x20 cm

Märken efter häftstift

153874

2012-10-24