Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CEDERSTRÖM, Gustaf (1845-1933): Karolin, blyersteckning, skiss till Karl XII:s likfärd, signerad C-m och daterad 11/11 79, 26x20 cm
Märken efter häftstift
153874
2012-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här