Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄGARE, 2 st., silver, Moskva 1700-talets andra hälft, höjd ca 8,5 cm
Bucklor
153876
2012-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här