Bägare i silver Moskva

Bägare i silver Moskva
Bägare i silver Moskva
Bägare i silver Moskva
Bägare i silver Moskva

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄGARE, 2 st., silver, Moskva 1700-talets andra hälft, höjd ca 8,5 cm

Bucklor

153882

2012-10-26