Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-81): Utställningsaffisch, galleria lorenzelli, Milano 1973, serigrafi, signerad, 49x69 cm

Minimalistiska men konkreta repor

153891

2012-10-24