Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-81): Utställningsaffisch, galleria lorenzelli, Milano 1973, serigrafi, signerad, 49x69 cm
Minimalistiska men konkreta repor
153891
2012-10-24