William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GISLANDER, William (1890-1937): Sträckande änder, signerad W Gislander, olja på duk, 46x70 cm

153935

2012-10-23