Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): "Amaryllis", signerad o daterad a tergo med dedikation Hans Wigert 1997, olja på pannå, 27x28 cm

153936

2012-10-23