Roger Risberg litografi

Roger Risberg litografi
Roger Risberg litografi
Roger Risberg litografi
Roger Risberg litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RISBERG, Roger (född 1956): Pussen, monogramsignerad, färglitografi, 81x69 cm, oramad

153938

2012-10-23