Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Kriget, signerad Birger, olja på pannå, 183x122 cm
Smärre färgbortfall
153944
2012-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här