Birger Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Kriget, signerad Birger, olja på pannå, 183x122 cm

Smärre färgbortfall

153944

2012-10-31