Prinsessan Marie av Danmark akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRINSESSAN MARIE av Danmark (född d´Orléans,1865-1909): Stilleben med fågelägg, signerad Marie, akvarell, 11x24 cm

153961

2012-10-26