Ivan Hoflund oljemålning

Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOFLUND, Ivan (1887-1948): Kalmar slott, signerad och daterad Ivan Hoflund 1935, olja på duk, 64x92 cm

Mindre hål

153979

2012-10-31