Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): "Hommage a Ludde Jederby",
signerad och daterad på baksidan Peter Freudenthal 1967, olja på duk 66x60 cm, Proveniens: Galerie Aronowitsch 1968
Dukmärken
153981
2012-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här