Peter Freundenthal olja

Peter Freundenthal olja
Peter Freundenthal olja
Peter Freundenthal olja
Peter Freundenthal olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): "Hommage a Ludde Jederby",
signerad och daterad på baksidan Peter Freudenthal 1967, olja på duk 66x60 cm, Proveniens: Galerie Aronowitsch 1968

Dukmärken

153981

2012-10-29