Tore Nobling akvarell
Valmis
2012-10-26
153983
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NOBLING, Tore (samtida): Stadsdvy, signerad och daterad -34, akvarell, 45x27 cm