Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör med musicerande par, olja på duk, 24x19 cm
Dukskada, lagning
153986
2012-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här