Oljemålning med interiör

Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör
Oljemålning med interiör

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör med musicerande par, olja på duk, 24x19 cm

Dukskada, lagning

153986

2012-10-26